Aktuálně

 • 10.12.2017 17:56

  Poděkování

   
   
  Na benefičním večeru Tanec na přidanou se vybralo přesně 3 305 Kč. Moc děkujeme všem našim příznivcům za jejich štědrost, podpory si velmi vážíme. 
   
  Zároveň bychom rádi oznámili všem těm, kteří se nemohli večera zúčastnit a chtěli by skupinu Proty boty podpořit, že takto mohou učinit i dodatečně. 
  A to dvojím způsobem. Pokud chcete přispět finančním darem, můžete zde, prostřednictvím našeho bankovního účtu:
   

  200089626/2010

   
  Dále pak máte možnost zakoupit si jakoukoli z námi nabízených fotografií od Kateřiny Rusňákové, která vytvořila fotografie pro naše poslední 
  celovečerní představení Bez mezí. Fotografie k zakoupení naleznete zde. Všechny fotografie mají jednotnou cenu 1000 Kč. Fotografii dodáme v kvalitním tisku na vaši adresu. Stačí tedy jen vybrat fotografii, kontaktovat vedoucí skupiny Kateřinu H. Hanzlíkovou (tel. 739423302, e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com) a domluvit s ní vše potřebné. Po zaplacení Vám zašleme fotografii poštou, nebo Vám ji osobně doručíme ;)
   
   

 • 28.11.2017 01:31

  Fotografie z našeho benefičního večera Tanec na přidanou

  Více fotografií najdete zde

 • 21.11.2017 01:34

  Pozvánka na benefiční večer skupiny Proty boty

  Tanec na přidanou - benefiční večer integrované taneční skupiny Proty boty

  Drazí přátelé a naši příznivci,

  rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, podporu a pomoc, ať už byla ve formě konkrétní či abstraktní, nebo "jen" v podobě podpory divácké. Ono to možná bude znít jako klišé, ale budiž...bez vás, diváků, by byla naše práce, často dost upocená a opravdu vydřená, k ničemu. Proto i Vám chceme projevit úctu, a jelikož nic jiného než sebe a tanec neumíme nabídnout, přijměte, prosím, pozvání na náš benefiční večer, který se uskuteční 24. 11. od 19.30h. v Divadle Barka.

  Pokud za námi zavítáte, můžete vidět naše nejnovější celovečerní představení Bez mezí a dále pak zbrusu nový duet, který pro vás připravuje Dominika Miková spolu s Kateřinou H. Hanzlíkovou. Vystoupí také naši hosté. V první řadě Cyranovy boty, dále pak doufáme ve vystoupení Divadla Aldente a tanečního souboru A proč ne. Letos bude vystoupení našich hostů i pro nás velké překvapení, tak se budeme těšit s Vámi ;)

  Součástí benefičního večera bude i prodejní výstava fotografií Kateřiny Rusňákové, která pro nás nafotila skvělé fotky z představení Bez mezí.

  Večer pak bude zakončený rautem, který se bude skládat z výtečných pochutin, jež pro Vás připravují členově skupiny Proty boty. Už teď Vám mohu doporučit veganské dobroty od Mily, nebo úžasný domácí pečený chleba od Jíti.

  Vstupné na tento večer je 100 Kč, ale pokud máte opravdu hluboko do kapsy a tato skutečnost by byla jedinou překážkou v tom, abyste se večeru s námi nemohli zúčastnit, nebojte, k této skutečnosti přihlédneme a budeme rádi, když nám darujete, co je pro Vás v danou chvíli možné. A naopak, pokud budete cítit, že nás chcete obdarovat nad rámec určeného vstupného, bude to pro nás radostí.

  Výtěžek z celé akce bude použit na činnost a fungování naší integrované taneční skupiny Proty boty. (Jakým způsobem s penězi hospodaříme je možno vidět na našem trasparentním účtu na webových stránkách: www.protyboty.cz) Tak vezměte další přátelé a přijďte se s námi potěšit a přijmout naše poděkování, jež patří Vám.

  www.protyboty.cz

   

 • 15.10.2017 23:45

  Soustředění v Barce

  O víkendu 7.-8. 10. proběhlo v Divadle Barka 1. soustředění skupiny Proty boty v této sezoně. Pracovali jsme hodně na osobním prostoru a zlepšovali jevištní techniku tanečníků. Bylo to intenzivní, občas náročné, ale i zábavné. Více fotografií od Marka Buly ze soustředění najdete na našich facebookových stránkách zde

   

   

 • 08.10.2017 00:45

  Představení Bez mezí na festivale FestIN!

   

  Proty boty vystoupí se svým nejnovějším představením Bez mezí na 4. ročníku festivalu integrované tvorby FestIN v domovském Divadle Barka v Brně. Budeme moc rádi za vaši podporu 21. 10. v 17h. Uvidíte naše nejnovější představení Bez mezí a také divadelní soubor Ještě chvilku z Prahy. Přijďte!

  Celý program festivalu najdete na www.divadlobarka.cz/program

 • 27.06.2017 00:51

  Fotografie z festivalu Vedle jedle v Praze

  Koncem května se Proty boty zúčastnily festivalu Vedle jedle, který proběhl již popáté v Jedličkově ústavu v Praze. Proty boty se účastnily letos festivalu potřetí. Tentokrát představily dvě choreografie. Choreografii Už žádné výmluvy, kterou zatančila Dominika Miková společně s Terezou Lepold Vejsadovou na sále v prostorách Jedličkova ústavu, dále pak choreografii Berličky, kterou tanečníci odehráli venku v prostorách parku Jedličkova ústavu a kde tančil Milan Zeman ve svém sólu a také Jana Bartošková, Mila Vašíčková, Petra Wágnerová a Tereza Lepold Vejsadová. Spolu s námi se představily ještě tyto divadelní soubory: Dr.amAS, Verva, SPOLUpracujeme, Bezvadydivadlo a domácí soubor Ještě chvilku. Proty boty si užili také workshopy, kterých se mohli účastnit. Za vše moc díky organizátorům festivalu!

  Fotky z festivalu si můžete prohlédnout zde

 • 09.06.2017 16:12

  Proty boty jedou do Vídně!

  Proty boty přijali pozvání od vídeňské skupiny Ich bin O.K., která pořádá v sobotu 10. 6. setkání inkluzivních skupin ve Vídni. Nabízí prostor k výměně zkušeností, nápadů a učebních metod různých souborů, které pracují s handicapovanými tanečníky. Proty boty zde uvedou své představení Však já se do toho vpravím, které zatančí Dominika Miková spolu s Petrou Wágnerovou. 

 • 23.05.2017 22:43

  Pozvánka na festival Tancesse

  Ve dnech 26.-28. 5. 2017 proběhne festival Tancesse, na kterém vystoupí i naše taneční skupina Proty boty se svým nejnovějším představením Bez mezí. Vystoupíme hned první den festivalu na Galavečeru, a to v 19.30h v Divadle Barka. Kromě naší skupiny budete mít možnost vidět představení polského tanečního souboru Acro Dance Theatre Toruň, Ala Art Brno, ZUŠ Charbulova Brno nebo pořádající soubor Cyranovy boty. Festival Tancesse má dlouholetou tradici a Proty boty se ho pravidelně účastní. Jde nejen o prezentaci amatérských tanečních, pohybových a divadelních souborů z celé ČR, ale i ze zahraničí. Součástí festivalu jsou i workshopy. Přijďte se podívat nebo si i s námi zatančit, workshopy jsou otevřené i široké veřejnosti! Více o festivalu na www.tancesse.cz!

   

   

 • 20.05.2017 00:41

  Účast na festivale Vedle jedle

  Jako již tradičně touto dobou, Proty boty míří do Prahy! A to na spřízněný festival, mezi spoustu spřízněných duší. A Proty boty se už nemůžou dočkat! Festival Vedle jedle probíhá letos od 19.-21. 5. v areálu Jedličkova ústavu v Praze. Více o festivalu se dozvíte zde, kde najdete i podrobný program. Těšíme se opět na milá setkání! 

 • 05.05.2017 15:36

  Fotografie z představení Bez mezí od Marka Buly

  Podívejte se na fotografie z představení Bez mezí od Marka Buly, který zachytil zákulisí představení. Můžete tedy nahlédnout na zkoušku, do šatny nebo do hlediště. Všechny fotografie najdete na našich FB stránkách zde.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode