Aktuálně

 • 04.09.2018 13:57

  Hledá se produkční!

 • 04.09.2018 13:47

  Hledáme stážisty a dobrovolníky!

  Proty boty začínají novou divadelní sezonu, a to právě dnes 4. 9. 2018, kdy budeme mít první hodinu od 17 do 19h v Divadle Barka v Brně. Hodiny jsou otevřené, přidat se k nám může kdokoli. Přivítáme nejen tanečníky, ale i dobrovolníky či stážisty, kteří by rádi vypomáhali s chodem naší taneční skupiny, účastnili se na přípravách představení apod. Pokud jsi to právě Ty, neváhej se nám ozvat ;) 

 • 27.08.2018 11:47

  Soustředění v Divadle Barka

  Celý minulý týden se Proty boty soustředili v Divadle Barka. Vrhli se do vod nepoznaných, a to do chystání pohádky pro dětské publikum! Práce nás moc těšila, tak věříme, že se máte na co těšit i vy ;) Zatím prozradíme, že v hlavních rolích uvidíte veverku, slona a mravence! Hudební doprovod naší trojce nebude tvořit nikdo jiný než skvělá Eva Rohleder, která se skupinou pracovala už na představení Bez mezí. Tak nám držte pěsti a vidíme se na jaře na premiéře!!!!

  Pohádkám zdar!

   

 • 02.05.2018 23:39

  Taneční večer v Café Práh

  Proty boty letos opět vystoupí se svým tanečním večerem v Café Práh ve Vaňkovce v Brně. Uvidíte průřez naší aktuální tvorbou a po představeních bude následovat debata s tanečníky a dalšími tvůrci Proty boty. Tak nás v tom nenechejte samotné a přijďte! Těšíme se! 

  Proty boty

 • 02.05.2018 23:38

  Repríza projektu Svoboda vs. hranice

  Zveme na reprízu projektu Svoboda vs. hranice! V rámci projektu Svoboda vs. hranice uvidíte dvě představení v podání dvou choreografek (Hranice svobody, svoboda hranice - Tereza Lepold Vejsadová, Funny games - Kateřina H. Hanzlíková). 19. 5. v 19h v Divadle Barka - otevřeném kulturním prostoru Ligy vozíčkářů. 

  Rezervovat vstupenky si můžete na:

  e-mail: barka@ligavozic.cz
  sms: 608 635 578
  telefon: 541 213 206

  Počet vstupenek je omezen, tak neváhejte ;) 

  Těšíme se na setkání!

  Proty boty

 • 20.03.2018 09:47

  Plakát k chystané premiéře!

 • 07.03.2018 09:17

  Premiéra Proty boty se blíží

   

  Přesně ode dneška za 28 dní budete mít možnost poprvé shlédnout náš nejnovější projekt Svoboda vs. hranice. V rámci tohoto projektu pro vás chystáme dvě představení na stejné téma. 

  3. 4. v 19.30, premiéra projektu Svoboda vs. hranice, integrovaná taneční skupina Proty boty, Divadlo Barka

  Dvě představení. Jedno téma. Nový projekt integrované taneční skupiny Proty boty se zabývá opět svobodou jedince, tentokrát na základě citátu J. S. Milla, který říká, že: „Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého.“ 

   

   

  FUNNY GAMES

   

  Je to stále ještě jen hra? A pokud ano, kdo tu vytváří pravidla? Mají vztahy vůbec nějaká daná pravidla? Nějakou pevnou hranici? Nastavuje ji někdo? Kam až jsme ochotni zajít, a co vše si necháme líbit? Představení je velmi volně inspirováno filmem Funny games od režiséra M. Hanekeho.

   

  Režie a koncept: Kateřina H. Hanzlíková

  Choreografie: Kateřina H. Hanzlíková a tanečníci

  Hudba: Markéta Lisá

  Světelný design: Jitka Sedláková

  Kostýmy: Jindra Rychlá

  Tanec: Marek Bula, Dominika Miková, Petra Wagnerová, Milan Zeman

   

   

   

   

  HRANICE SVOBODY, SVOBODA HRANICE

   

  Svoboda. Hranice. Vydali jsme se cestou objevování těchto pojmů a nechaly jsme je na sebe působit, jak fyzicky tak psychicky. Hledali jsme cestu, jak je vyjádřit ve dvaceti minutách a podělit se s vámi o naše nabyté dojmy. Spolu s tanečníky se vydáváme k hranicím svobody a svobodě hranic za doprovodu manželů Havlových.

   

  Režie: Tereza Lepold Vejsadová

  Koncept a choreografie: Tereza Lepold Vejsadová a tanečníci

  Hudba: Irena a Vojtěch Havlovi

  Světelný design: Jitka Sedláková

  Kostýmy: Jindra Rychlá

  Tanec: Jana Bartošková, Barbora Sochová, Mila Vašíčková, Petra Wagnerová

   

   

 • 05.01.2018 17:27

  Vystoupení na plese SK Kontakt Brno

  Zítra vystoupí Proty boty již podruhé na plese SK Kontakt Brno. Členkou tohoto plaveckého klubu je i jedna z našich tanečnic Dominika Miková. Letošní ples se ponese v náladě foglarových Stínadel, tak se velmi těšíme na atmosféru! Více o klubu SK Kontakt Brno se dozvíte zde

 • 10.12.2017 17:56

  Poděkování

   
   
  Na benefičním večeru Tanec na přidanou se vybralo přesně 3 305 Kč. Moc děkujeme všem našim příznivcům za jejich štědrost, podpory si velmi vážíme. 
   
  Zároveň bychom rádi oznámili všem těm, kteří se nemohli večera zúčastnit a chtěli by skupinu Proty boty podpořit, že takto mohou učinit i dodatečně. 
  A to dvojím způsobem. Pokud chcete přispět finančním darem, můžete zde, prostřednictvím našeho bankovního účtu:
   

  200089626/2010

   
  Dále pak máte možnost zakoupit si jakoukoli z námi nabízených fotografií od Kateřiny Rusňákové, která vytvořila fotografie pro naše poslední 
  celovečerní představení Bez mezí. Fotografie k zakoupení naleznete zde. Všechny fotografie mají jednotnou cenu 1000 Kč. Fotografii dodáme v kvalitním tisku na vaši adresu. Stačí tedy jen vybrat fotografii, kontaktovat vedoucí skupiny Kateřinu H. Hanzlíkovou (tel. 739423302, e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com) a domluvit s ní vše potřebné. Po zaplacení Vám zašleme fotografii poštou, nebo Vám ji osobně doručíme ;)
   
   

 • 28.11.2017 01:31

  Fotografie z našeho benefičního večera Tanec na přidanou

  Více fotografií najdete zde

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode