Aktuálně

 • 02.05.2018 23:39

  Taneční večer v Café Práh

  Proty boty letos opět vystoupí se svým tanečním večerem v Café Práh ve Vaňkovce v Brně. Uvidíte průřez naší aktuální tvorbou a po představeních bude následovat debata s tanečníky a dalšími tvůrci Proty boty. Tak nás v tom nenechejte samotné a přijďte! Těšíme se! 

  Proty boty

 • 02.05.2018 23:38

  Repríza projektu Svoboda vs. hranice

  Zveme na reprízu projektu Svoboda vs. hranice! V rámci projektu Svoboda vs. hranice uvidíte dvě představení v podání dvou choreografek (Hranice svobody, svoboda hranice - Tereza Lepold Vejsadová, Funny games - Kateřina H. Hanzlíková). 19. 5. v 19h v Divadle Barka - otevřeném kulturním prostoru Ligy vozíčkářů. 

  Rezervovat vstupenky si můžete na:

  e-mail: barka@ligavozic.cz
  sms: 608 635 578
  telefon: 541 213 206

  Počet vstupenek je omezen, tak neváhejte ;) 

  Těšíme se na setkání!

  Proty boty

 • 20.03.2018 09:47

  Plakát k chystané premiéře!

 • 07.03.2018 09:17

  Premiéra Proty boty se blíží

   

  Přesně ode dneška za 28 dní budete mít možnost poprvé shlédnout náš nejnovější projekt Svoboda vs. hranice. V rámci tohoto projektu pro vás chystáme dvě představení na stejné téma. 

  3. 4. v 19.30, premiéra projektu Svoboda vs. hranice, integrovaná taneční skupina Proty boty, Divadlo Barka

  Dvě představení. Jedno téma. Nový projekt integrované taneční skupiny Proty boty se zabývá opět svobodou jedince, tentokrát na základě citátu J. S. Milla, který říká, že: „Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého.“ 

   

   

  FUNNY GAMES

   

  Je to stále ještě jen hra? A pokud ano, kdo tu vytváří pravidla? Mají vztahy vůbec nějaká daná pravidla? Nějakou pevnou hranici? Nastavuje ji někdo? Kam až jsme ochotni zajít, a co vše si necháme líbit? Představení je velmi volně inspirováno filmem Funny games od režiséra M. Hanekeho.

   

  Režie a koncept: Kateřina H. Hanzlíková

  Choreografie: Kateřina H. Hanzlíková a tanečníci

  Hudba: Markéta Lisá

  Světelný design: Jitka Sedláková

  Kostýmy: Jindra Rychlá

  Tanec: Marek Bula, Dominika Miková, Petra Wagnerová, Milan Zeman

   

   

   

   

  HRANICE SVOBODY, SVOBODA HRANICE

   

  Svoboda. Hranice. Vydali jsme se cestou objevování těchto pojmů a nechaly jsme je na sebe působit, jak fyzicky tak psychicky. Hledali jsme cestu, jak je vyjádřit ve dvaceti minutách a podělit se s vámi o naše nabyté dojmy. Spolu s tanečníky se vydáváme k hranicím svobody a svobodě hranic za doprovodu manželů Havlových.

   

  Režie: Tereza Lepold Vejsadová

  Koncept a choreografie: Tereza Lepold Vejsadová a tanečníci

  Hudba: Irena a Vojtěch Havlovi

  Světelný design: Jitka Sedláková

  Kostýmy: Jindra Rychlá

  Tanec: Jana Bartošková, Barbora Sochová, Mila Vašíčková, Petra Wagnerová

   

   

 • 05.01.2018 17:27

  Vystoupení na plese SK Kontakt Brno

  Zítra vystoupí Proty boty již podruhé na plese SK Kontakt Brno. Členkou tohoto plaveckého klubu je i jedna z našich tanečnic Dominika Miková. Letošní ples se ponese v náladě foglarových Stínadel, tak se velmi těšíme na atmosféru! Více o klubu SK Kontakt Brno se dozvíte zde

 • 10.12.2017 17:56

  Poděkování

   
   
  Na benefičním večeru Tanec na přidanou se vybralo přesně 3 305 Kč. Moc děkujeme všem našim příznivcům za jejich štědrost, podpory si velmi vážíme. 
   
  Zároveň bychom rádi oznámili všem těm, kteří se nemohli večera zúčastnit a chtěli by skupinu Proty boty podpořit, že takto mohou učinit i dodatečně. 
  A to dvojím způsobem. Pokud chcete přispět finančním darem, můžete zde, prostřednictvím našeho bankovního účtu:
   

  200089626/2010

   
  Dále pak máte možnost zakoupit si jakoukoli z námi nabízených fotografií od Kateřiny Rusňákové, která vytvořila fotografie pro naše poslední 
  celovečerní představení Bez mezí. Fotografie k zakoupení naleznete zde. Všechny fotografie mají jednotnou cenu 1000 Kč. Fotografii dodáme v kvalitním tisku na vaši adresu. Stačí tedy jen vybrat fotografii, kontaktovat vedoucí skupiny Kateřinu H. Hanzlíkovou (tel. 739423302, e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com) a domluvit s ní vše potřebné. Po zaplacení Vám zašleme fotografii poštou, nebo Vám ji osobně doručíme ;)
   
   

 • 28.11.2017 01:31

  Fotografie z našeho benefičního večera Tanec na přidanou

  Více fotografií najdete zde

 • 21.11.2017 01:34

  Pozvánka na benefiční večer skupiny Proty boty

  Tanec na přidanou - benefiční večer integrované taneční skupiny Proty boty

  Drazí přátelé a naši příznivci,

  rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, podporu a pomoc, ať už byla ve formě konkrétní či abstraktní, nebo "jen" v podobě podpory divácké. Ono to možná bude znít jako klišé, ale budiž...bez vás, diváků, by byla naše práce, často dost upocená a opravdu vydřená, k ničemu. Proto i Vám chceme projevit úctu, a jelikož nic jiného než sebe a tanec neumíme nabídnout, přijměte, prosím, pozvání na náš benefiční večer, který se uskuteční 24. 11. od 19.30h. v Divadle Barka.

  Pokud za námi zavítáte, můžete vidět naše nejnovější celovečerní představení Bez mezí a dále pak zbrusu nový duet, který pro vás připravuje Dominika Miková spolu s Kateřinou H. Hanzlíkovou. Vystoupí také naši hosté. V první řadě Cyranovy boty, dále pak doufáme ve vystoupení Divadla Aldente a tanečního souboru A proč ne. Letos bude vystoupení našich hostů i pro nás velké překvapení, tak se budeme těšit s Vámi ;)

  Součástí benefičního večera bude i prodejní výstava fotografií Kateřiny Rusňákové, která pro nás nafotila skvělé fotky z představení Bez mezí.

  Večer pak bude zakončený rautem, který se bude skládat z výtečných pochutin, jež pro Vás připravují členově skupiny Proty boty. Už teď Vám mohu doporučit veganské dobroty od Mily, nebo úžasný domácí pečený chleba od Jíti.

  Vstupné na tento večer je 100 Kč, ale pokud máte opravdu hluboko do kapsy a tato skutečnost by byla jedinou překážkou v tom, abyste se večeru s námi nemohli zúčastnit, nebojte, k této skutečnosti přihlédneme a budeme rádi, když nám darujete, co je pro Vás v danou chvíli možné. A naopak, pokud budete cítit, že nás chcete obdarovat nad rámec určeného vstupného, bude to pro nás radostí.

  Výtěžek z celé akce bude použit na činnost a fungování naší integrované taneční skupiny Proty boty. (Jakým způsobem s penězi hospodaříme je možno vidět na našem trasparentním účtu na webových stránkách: www.protyboty.cz) Tak vezměte další přátelé a přijďte se s námi potěšit a přijmout naše poděkování, jež patří Vám.

  www.protyboty.cz

   

 • 15.10.2017 23:45

  Soustředění v Barce

  O víkendu 7.-8. 10. proběhlo v Divadle Barka 1. soustředění skupiny Proty boty v této sezoně. Pracovali jsme hodně na osobním prostoru a zlepšovali jevištní techniku tanečníků. Bylo to intenzivní, občas náročné, ale i zábavné. Více fotografií od Marka Buly ze soustředění najdete na našich facebookových stránkách zde

   

   

 • 08.10.2017 00:45

  Představení Bez mezí na festivale FestIN!

   

  Proty boty vystoupí se svým nejnovějším představením Bez mezí na 4. ročníku festivalu integrované tvorby FestIN v domovském Divadle Barka v Brně. Budeme moc rádi za vaši podporu 21. 10. v 17h. Uvidíte naše nejnovější představení Bez mezí a také divadelní soubor Ještě chvilku z Prahy. Přijďte!

  Celý program festivalu najdete na www.divadlobarka.cz/program

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode