Aktuálně

 • 09.04.2017 16:53

  Fotografie z premiéry představení Bez mezí

  Podívejte se na fotografie z večera 4. dubna, kdy se konala premiéra našeho představení Bez mezí a vernisáž fotografií Kateřiny Rusňákové v Divadle Barka. Za fotodokumentaci celého večera moc děkujeme Davidu Surovcovi! Fotografie naleznete zde.

 • 03.04.2017 22:21

  Premiéra Bez mezí již zítra!

  Koukněte na náš oficiální plakát k premiéře představení Bez mezí a přijďte zítra do Divadla Barka. Zveme Vás jak na tuto premiéru, tak na doprovodnou výstavu fotografií Kateřiny Rusňákové ve foyer divadla.

   

 • 17.03.2017 01:24

  Premiéra představení Bez mezí

  S radostí vás zveme na premiéru představení Bez mezí, která se bude konat 4. dubna 2017 v 19h. v Divadle Barka v Brně. Představení bude předcházet výstava fotografií Kateřiny Rusňákové ve foyer divadla. 

  Bez mezí
  integrované taneční představení

  „Jediná omezení, která v lidských životech existují, si klademe my sami.“ (Konfucius)

  Strach, nejistota, zloba, závist, pýcha, nedůvěra v sebe či ostatní. To vše může být příčinou našich vlastních omezení, které si nevědomky klademe. Lze vůbec tato vlastní omezení překonat? Je možné si je uvědomit, poznat je, a najít tak ztracenou svobodu?

  Režie a choreografie: Kateřina H. Hanzlíková
  Hudba: Eva Roheleder, Vladimír d´yM
  Světelný design: Jitka Sedláková
  Kostýmní výtvarnice: Jindra Rychlá
  Produkce: Mila Vašíčková
  Tančí: Jana Bartošková, Tereza Lepold Vejsadová, Dominika Miková, Jitka Mozorová, Mila Vašíčková, Petra Wagnerová, Milan Zeman. 

 • 25.01.2017 00:00

  Taneční večer v Café Práh

  Velmi srdečně zveme na náš taneční večer, který se bude konat 27. 1. od 19h v Café Práh. Během večera uvidíte představení Půl je nic a představení s názvem Však já se do toho vpravím. Po těchto představeních bude následovat setkání se všemi členy skupiny Proty boty, na kterém je budou moci diváci vyzpovídat. Těšíme se na setkání!

 • 01.12.2015 16:38

  Srdečně zveme na další Večer na přidanou

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  Přijďte v tento předvánoční čas na již tradiční benefiční večer skupin Proty boty a Cyranovy boty plný tance a bubnování! 

   

   

  Číst celé

   

 • 28.11.2015 18:52

  Taneční integrovaný soubor Cyranovy boty Integra mění název na Proty boty

  Brno 25.11.2015 – Nově nazvaná taneční skupina Proty boty propojuje tanečníky se zdravotním a fyzickým znevýhodněním se zdravými tanečníky. I nadále zůstává součástí souboru Cyranovy boty, který funguje od roku 2001 ve Středisku volného času Lužánky a Divadle Barka. S novým názvem však získává vlastní právní subjektivitu jako pobočný spolek spolku Cyranovy boty. Tato netradiční taneční skupina se věnuje především tanečnímu a pohybovému divadlu. Tvoří vlastní choreografie, které respektují individualitu a specifičnost každého z tanečníků. ...

  Číst celé

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode