- Aktuality

Drazí příznivci, donátoři, přátelé a kamarádi, zveme Vás co nejsrdečněji na náš již tradiční benefiční večer Tanec na přidanou, který se tentokrát bude konat v brněnské Industře (areál Zbrojovky). Začátek hlavního večera bude v 19h, pokud máte děti, nechte je zaradovat na workshopu Slon a mravenec, který bude večeru předcházet a který bude začínat v 17.30h na stejném místě.

Program večera bude bohatý. Kromě tanečního představení Tak blízko a přece tak daleko z naší produkce Vás čeká také živé vystoupení hudebníků Rickarda Perssona a Antonína Koutného (TEVE). V areálu bude možné zhlédnout prodejní výstavu fotografií z archivu naší taneční skupiny, jejichž autorkami jsou Hana Němečková a Kateřina Rusňáková a chystá se také prodejní módní přehlídka originálních kostýmů z dílny Jindry Rychlé, ve kterých vystupovaly naše tanečnice.
Odpoledne pak bude patřit dětem, pro které máme připravený workshop na téma pohádky Slon a mravenec.

Program benefičního večera:
Na úvod se seznámíte s činností organizace Proty boty

Dalším bodem programu je taneční představení Tak blízko a přece tak daleko, kde společně vystoupí tanečníci s handicapem a bez

Hudební vystoupení Rickarda Perssona
Ricky je písničkář ze Švédska, který v mládí při výbuchu přišel o část jedné ruky, na druhé mu zbyly tři prsty a o zrak. Ricky je živoucím důkazem toho, že lidská vůle nezná hranic a při svých citlivých koncertech láme nejeden předsudek. Svým inspirativním povídáním motivuje mnoho mladých lidí na různých místech Evropy.
https://rickardpersson.com/
https://www.youtube.com/watch?v=-6HMr7iB9R8
https://www.youtube.com/watch?v=57y0wzNziTY

Prodejní módní přehlídka kostýmů z dílny Jindry Rychlé, ve kterých vystupovaly naše tanečnice

Hudební vystoupení Antonína Koutného (TEVE)
Písničkářský nezmar brněnské scény Antonín Koutný představí svůj projekt TEVE. Původně se jednalo o elektroakustické duo, nyní vystupuje Antonín sólově. Jeho hudba osciluje mezi ambientním minimalismem a popově chytlavou melodičností.
https://www.youtube.com/watch?v=RZ1l6CdHvjo

V prostorách je kavárna a během večera Vás čeká také menší pohoštění.

Vstupné: dobrovolné