O nás

Proty boty jsou integrovaná taneční skupina, která propojuje tanečníky s fyzickým či jiným znevýhodněním a tanečníky bez znevýhodnění.

Zaměření

Věnujeme se tanečnímu a pohybovému divadlu. Využíváme zejména technik současného tance, ale i možností, které nabízí taneční terapie. Naším prvotním cílem je tvorba představení, proto se učíme vnímat a chápat své tělo jako prostředek ke komunikaci, k vyjadřování se na jevišti a k prezentaci myšlenek a pocitů. Při tvorbě přihlížíme zejména ke specifičnosti každého z tanečníků a pracujeme s jejich individuální osobností. 

Idea

Snažíme se především propagovat myšlenku, že tančit a hýbat se může každý bez rozdílu. Integrovaný tanec chápeme nejen jako sociální projekt, ale jako plnohodnotnou uměleckou formu, která má své specifické požadavky na estetické vnímání diváka. Jde nám také o změnu pohledu společnosti na toto taneční odvětví, která s sebou nese respektování odlišností a bourání pomyslných bariér.

Kdy a kde?

Každé úterý v Divadle Barka (Sv. Čecha 35a, Brno):
16.00 – 17.00 individuální tréninky
17.00 – 18.00 integrovaný tanec (otevřená hodina)
18.00 – 19.00 příprava představení


 

Zajímá Vás víc?

   

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode