Kurz V KONTAKTU

pro rodiče a děti
do 4 let
s handicapem i bez

Kurz má 12 lekcí a probíhá každý týden od září do prosince 2021. Kontaktní a pohybové hry, při kterých prohloubíte vztah s Vaším dítětem, užijete si kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku.

Workshopy TANCEHRANÍ

pro rodiče a děti
od 3 let
s handicapem i bez

Série 3 sobotních integrovaných workshopů, které probíhají jedenkrát měsíčně v období od září do prosince 2021 v rámci projektu Pomáháme tancem. Zábavné učení tancem a hrou podporující vzájemnou blízkost rodiče a dítěte.


TANEČNÍ TERAPIE

pro děti s handicapem

V rámci projektu „Pomáháme tancem“ nabízíme sociálním organizacím a pedagogickým institucím taneční a pohybovou terapii pro dětské klienty nebo žáky v období od září do prosince 2021. Taneční terapie může mít skupinovou nebo individuální podobu a probíhá přímo v sídle dané organizace/instituce.


Vzdělávací programy pro MŠ

Interaktivní vzdělávací programy, které rozvíjí empatii a kreativitu dětí pomocí tance, hry a příběhu. Programy jsou metodicky ukotveny v Rámcovém vzdělávacím programu pro předškolní vzdělávání a pomáhají dětem rozvíjet dovednosti pro život. V současné době nabízíme programy TANCEHRANÍ a SLON A MRAVENEC


Workshopy V TĚLE DOMA

pro lidi s handicapem a bez

Série tří sobotních integrovaných workshopů, které probíhají jedenkrát měsíčně v období od září do prosince 2021. Tanec plný radosti a příjemných zážitků, kde se od sebe navzájem inspirují lidi s handicapem a bez.