pohybové a kontaktní hry pro rodiče a děti do 4 let s handicapem a bez


Rádi byste prohloubili Váš vztah s dítětem a naučili se něco nového? Užili si spolu kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku? Pak je kurz určený právě Vám.

Dítě může skrze pohybovou zkušenost zlepšovat své motorické dovednosti a zvyšovat svou sebedůvěru, rodič se učí předat více důvěry svému dítěti. Naučíme se, jak děti správně chytit a podržet, aby pro vás pro oba byla pohybová hra bezpečná, ale také se naučíme nechat pohyb a tanec volně plynout. Využijete tento čas jen pro sebe navzájem. Ale inspiraci můžete najít i ve vzájemné interakci s ostatními. Čeká vás spousta společné legrace, pohybového sdílení a taky krásné hudby.

Kurz je vhodný i pro děti s jakýmkoli typem handicapu. Tedy fyzickým i psychickým. Handicap není vnímaný jako překážka. Tančit může každý bez ohledu na to, jak moc a nebo málo se může hýbat!

Pro koho:
pro rodiče a děti do 4 let

Rozvrh:
středa 10.00–10.45
(doporučujeme přijít o deset minut dříve)

Kde:
Centrum Kmen,
Lidická 28, 602 00 Brno-Černá Pole

Cena za 1 trimestr od 22. 9.– 15. 12. 2021:
1200 Kč (pro děti s handicapem)
2400Kč (pro děti bez handicapu)

POZOR! Sleva, pokud zaplatíte do 31. 8. 2021:
900 Kč (pro rodiče a dítě s handicapem)
1800 Kč (pro rodiče a dítě bez handicapu)


Číslo účtu: 2000896264/2010, při platbě prosím použijte variabilní symbol: 111 a do předmětu napište V kontaktu + jméno dítěte.

První zkušební lekce je zdarma. Při přihlášení během roku platíte jen poměrnou část ceny.

Chceme se přihlásit

Přihlásit se na kurz je možné prostřednictvím přihlášky zde

Chcete si lekci nejdříve nezávazně vyzkoušet? Pak se prosím na lekci přihlašte na e-mailu: tanec@protyboty.cz.

Lektorka


Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková

Propojuje své odborné znalosti taneční terapeutky (4letý výcvik Taneční a pohybové terapie) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace (spontánní tanec, který využívá k tanci vzájemný dotek partnerů). V kurzu V KONTAKTU propojuje všechny tyto zkušenosti v originální celek. Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.

Užitečné informace


Na co se můžete těšit?

– dovádění s dětmi
– radost z pohybu a blízkosti
– uvolnění těla a mysli
– vzájemná inspirace
– kreativní přístup
– krásná hudba

Co na to Kateřina?

Má představa je, že rodičům a dětem poskytnu prostor pro to, aby se mohli věnovat sobě navzájem s plnou pozorností, což se doma leckdy nedaří. Zároveň bych ráda, aby pro ně hodiny sloužily jako inspirace, kde můžou objevit nové možnosti, jak se dětí dotýkat a zároveň i dětem nabídnout možnosti, jak být v tanci pro rodiče rovnocennými „parťáky“. Spolu se pak vracíme k přirozeným pohybům, které jsme už na své cestě zapomněli, a když děti správně nasměrujeme, krásně je nám zase všechny oživí.“