Petra Wágnerová

 
 

Tanečnice a "čajová královna" skupiny :) Ke skupině se připojila na podzim roku 2014. Od té doby vystupovala v několika celovečerních představeních (Ne-závislosti, Půl je nic, Bez mezí) a v kratších tanečních kompozicích (Však já se do toho vpravím...).

Peti, co pro tebe znamenají Proty boty?

"Především radost z tance a ze společné tvorby na něčem, co dává smysl. Vzpomínám si, když jsem poprvé taneční skupinu viděla na festivalu Tanec a handicap, hrozně mě tehdy zaujalo, jakým způsobem byli do choreografie zapojeni všichni tanečníci bez rozdílu a bez ohledu na míru handicapu. Bylo to opravdu velmi silné Jsem ráda, že můžu být součástí tohoto projektu."

Které představení Proty boty máš nejraději?

"Každé představení je pro mě něčím výjimečné – taneční partneři, hudba, kostýmy, světla a celková emoce, která z přestavení sálá... Užívám si i těch samotných začátků, když se teprve představení dává dohromady a hledají se cesty. Je to zábava a zároveň i výzva. Zkoušíme, co všechno se dá i nedá, a kolikrát se objeví nové možnosti a momenty, které - přestože se třeba nepoužijí - rozvíjí naše taneční schopnosti a projev a stmeluji skupinu jako takovou."

 

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode