Objednejte si naše představení

Zažijte integrované taneční divadlo a objednejte si naše představení! Rádi přijedeme s naším vystoupením do vaší školy, školky, organizace nebo na vaši akci či festival.

Tančíme pro děti

Aktuálně hrajeme pro školky pohádku SLON A MRAVENEC, je to příběh o velkém přátelství malinkého mravence, velkého slona a milující veverky. Hlavním posláním pohádky je přijímání odlišností.

Zatančíme na Vaší akci

Pořádáte festival, ples nebo soukromou akci. Rádi byste ji zpestřili tanečním představením? Rádi za Vámi přijedeme s celým představením nebo krátkými ukázkami našich dosavadních představení.


Repertoár taneční skupiny Proty boty

Aktuální představení

DO SEBE

Když nepřesáhneš sám sebe, odkud zjistíš, jak jsi vysoký? (T. S. Eliot)


Kým jsme doopravdy? Víme to? Někdy je potřeba pro odpovědi sestoupit do hlubin. Do hlubin našeho nitra. Zastavit na každém schodu, rozsvítit, vyvětrat, zamést a pokračovat dál… Stále dál po spirále našeho točitého schodiště. A možná pak dostaneme odpověď…možná…


SLON A MRAVENEC

Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme. (Romain Rolland)


Hlavním tématem a posláním pohádky je přijímání odlišností. Každý jsme jiný. Pokud však někoho máme rádi doopravdy, tak se vším, co k němu patří. Příběh o velkém přátelství a odvaze malinkého mravence, velkého slona a milující veverky.