pro děti s lehčím postižením nebo autismem

 
Cílem kroužku je rozvíjet prostřednictvím hry, tématu a příběhu přirozený pohyb dětí do jednoduché taneční formy nebo improvizace. Vytváříme dětem bezpečný prostor pro prožitek z tance a pohybu, vnímání těla, sebevyjádření a uvolnění. Respektujeme individuální možnosti dětí a podporujeme je v rozvíjení pohybových i psychosociálních dovedností.  Kroužek je pro malou skupinu dětí, kterým se budou věnovat 2 lektorky. Je vhodný pro děti s lehčím typem postižení, autismu nebo jiného onemocnění, které jsou schopny být v kolektivu dalších dětí.

Věková skupina:
od 7 do 14 let

Rozvrh:
úterý 15:45 – 16:30

Kde:
SVČ Lužánky, Solniční 12, Brno

Ukázkové lekce: 10. a 17. ledna 2023

Cena za kroužek (od 24. 1. – 4. 4. 2023): 1700 Kč

Potřebuje se Vaše dítě nejprve trochu rozkoukat, zvyknout si na lektorky, nové prostředí a kolektiv dětí? Potřebuje si aktivitu nejdříve v klidu vyzkoušet? Právě z toho důvodu jsme připravily ukázkové lekce. Přijďte si je nezávazně vyzkoušet 10. a 17. 1. 2023.

Na ukázkové lekce se prosím předem přihlaste na emailu: tanec@protyboty.cz nebo telefonu 739 472 387 (Jitka Mozorová – lektorka).


Chci své dítě přihlásit do kroužku

Lektorky


Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková

Propojuje své odborné znalosti tanečně pohybové terapeutky (absolventka 4letého výcviku) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace (spontánní tanec, který využívá k tanci vzájemný dotek partnerů). Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.

Jitka Mozorová

Jitka Mozorová

Jitka v sobě snoubí unikátní kombinaci odbornosti tanečně pohybové terapeutky (absolventka 4letého výcviku), sociální pracovnice (5 let praxe) a průvodkyně v lesní mateřské školce (5 let praxe). Zajímá se také o alternativní způsoby výchovy a vzdělávání dětí. Je velmi vnímavou a citlivou lektorkou.