Co je projekt Pomáháme tancem?

Cílem projektu Pomáháme tancem je vytvářet pro děti s jakýmkoliv typem handicapu, onemocnění nebo znevýhodnění bezpečný prostor pro hru, učení, komunikaci, uvolnění, sebevyjádření a prožitek radosti. Využíváme k tomu terapeutický potenciál pohybu, tance a rytmu. 

Jaké aktivity pro děti nabízíme?

  • skupinová taneční a pohybová terapie – pravidelné setkávání skupiny dětí (4 – 8) s taneční a pohybovou terapeutkou v intervalu max. 1x týdně min. 1x měsíc v období září – prosinec 2021. Délka setkání 30-50 min (dle možností dětí). 
  • individuální taneční a pohybová terapie – pravidelné setkávání dítěte s taneční a pohybovou terapeutkou v intervalu 1x týdně nebo 1x 14 dní v období září – prosinec 2021. Délka setkání 20-30 min.  
  • workshopy Tancehraní – jednorázový tanečně-pohybový program pro skupinu rodičů s dětmi nebo pro skupinu sourozenců dětí s handicapem v období červenec – prosinec 2021. Délka programu 30-50 min (dle skupiny).
  • taneční kurz V kontaktu – pravidelný taneční kurz pro rodiče a děti do 4 let s handicapem i bez od září do prosince 2021. Lekce probíhají jednou týdně.

Zaujala Vás naše nabídka?

Rádi si s Vaší organizací domluvíme osobní setkání k upřesnění spolupráce nebo zkušební lekci/workshop. Zkušební lekce/workshop je zdarma.

Projekt Pomáháme tancem se uskutečňuje za finanční podpory Statutárního města Brna. Finanční spoluúčast klientů je 50 Kč/lekce.

Kontaktujte naši terapeutku:

Mgr. Jitka Mozorová, email: tanec@protyboty.cz , tel.: 739 472 387