Nabídka pro školy a školky

Dobrý den paní učitelky/páni učitelé, jsme rádi, že jste zavítali na naši stránku. Chcete přijít s dětmi na naše představení? Zde jsou všechny podstatné informace.

„Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“ (Romain Rolland)


Hlavním tématem a posláním pohádky je přijímání odlišností. Každý jsme jiný. Pokud však někoho máme rádi doopravdy, tak se vším, co k němu patří… Příběh o velkém přátelství a odvaze malinkého mravence, velkého slona a milující veverky.Základní informace

Cena představení:

minimální částka 3500 Kč za představení, pedagogové zdarma
(v ceně je i krátká zpětná vazba probíhající po představení)

Kapacita představení:

Maximální kapacita je 35-40 dětí, aby mohla být zachována interaktivita představení.
Představení je možné uvést i 2x po sobě v jeden den s minimální půlhodinovou pauzou.


F&Q

Co když jsme malá skupina?

Vždy je třeba zaplatit minimální částku za představení. Je však možné vaši skupinu doplnit o další skupinu dětí avšak nemůžeme překročit maximální kapacitu děti na představení. Na všem se můžeme domluvit a proto nás neváhejte kontaktovat.

Kde si mohu zarezervovat termín?

Představení pořádáme v bezbariérovém Divadle Barka, kde se o prostory dělíme i s dalšími divadelními soubory a proto je nabídka dat předem pevně daná. Prosím, kontaktujte naši produkční, která má termíny na starost a domluvte s ní pro Vás nejvhodnější termín.

Jak mohu zaplatit za představení?

Vaše rezervace představení je platná až po zaplacení požadovaného obnosu na náš účet 2000896264/2010. Po domluvě je možná i platba v hotovosti.

Představení Slon a mravenec je interaktivní představení – co to znamená?

V našem představení sedí děti na pohodlných polštářcích přímo na jevišti divadla, tedy na dosah od pohádkových interpretů. Interaktivita spočívá v tom, že jsou aktivními činiteli všichni zúčastnění, tedy nejen tanečníci, ale i diváci. Děti jsou několikrát během představení vyzvány, aby tančily a dotvořily příběh spolu s tanečníky přímo na jevišti. Z tohoto důvodu je omezená kapacita diváků.

Mluví se ve Vaší školce či škole anglicky?

Pokud jste škola či školka, kde se mluví anglicky, nebo chcete jen vzít děti na představení, kde uslyší angličtinu, aby si ji tak mohly potrénovat, jste na správné adrese! Nabízíme představení Slon a mravenec také v anglickém jazyce, a to bez jakéhokoli příplatku. Stačí jen, pokud tento svůj požadavek zmíníte v objednávce.

Je možné objednat si představení přímo v naší školce?

Chcete si nás objednat přímo k vám? Všechno je možné! Potřebujeme jen dostatečný prostor, ideálně 9×9 m (minimálně 6×7 m), a hladkou podlahu. Objednáte-li si nás s živou hudebnicí, je třeba mít možnost kvalitního ozvučení. Světelnou techniku můžeme vzít s sebou my. Budeme jen požadovat proplacení cestovného a příplatek za zapůjčenou techniku.

Slon a mravenec
s písničkami od Evy Rohleder

K představení také vzniklo ve spolupráci s hudebnicí Evou Rohleder CD s písničkami, které jsou nahrány jak v čestině, tak i v angličtině.

CD je možno zakoupit na našem e-shopu:

https://daruj.protyboty.cz/

Doporučená cena je 250 Kč.


Karolína Balcárková

produkční

Vše můžete zkonzultovat s naší produkční Karolínou, kterou můžete kontaktovat zde:
e-mail: produkce@protyboty.cz
tel.: +420 775 306 668