Kurz V KONTAKTU

pro rodiče a děti
od 1 roku
s handicapem i bez

Kurz má 16 lekcí a probíhá každý týden od února do června 2022, vždy ve středu. Kontaktní a pohybové hry, při kterých prohloubíte vztah s Vaším dítětem, užijete si kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku.

Kurz TANCEHRANÍ

pro rodiče a děti
od 3 let
s handicapem i bez

Kurz má 12 lekcí a probíhá každý týden od 22.3. do 14.6. 2022, vždy v úterý odpoledne. Jde o zábavné učení tancem a hrou podporující vzájemnou blízkost rodiče a dítěte.


TANEČNĚ POHYBOVÁ TERAPIE

pro děti s postižením

Lekce pro děti s jakýmkoliv typem postižení probíhají v rámci projektu Pomáháme tancem 2022, který finančně podporuje Odbor sociální péče města Brna.

Vzdělávací programy pro MŠ

Interaktivní vzdělávací programy, které rozvíjí empatii a kreativitu dětí pomocí tance, hry a příběhu. Programy jsou metodicky ukotveny v Rámcovém vzdělávacím programu pro předškolní vzdělávání a pomáhají dětem rozvíjet dovednosti pro život. V současné době nabízíme programy TANCEHRANÍ a SLON A MRAVENEC


Kurz V TĚLE DOMA

pro lidi s handicapem i bez

Kurz má 18 lekcí a probíhá každý týden od února do června 2022, vždy v úterý. Tanec plný radosti a příjemných zážitků, kde se od sebe navzájem inspirují lidi s handicapem a bez.

TANEČNĚ POHYBOVÁ TERAPIE

pro lidi s handicapem i bez

Na tělo zaměřená a kreativní forma psychoterapie, která využívá tanec a pohyb jako prostředek k vyjádření vnitřního prožívání, komunikace a sebepoznání.