prožitkový workshop pro dospělé


Prožitkový pohybový workshop, který vám přinese duševní i tělesné uvolnění a rozproudí vám energii v těle. Je zaměřený na vnímání vlastního těla a přirozený pohyb, který postupně rozvíjíme tak, abychom maximálně a přesto s lehkostí využili možnosti našeho těla. Místo přesných pohybových prvků a forem je daleko důležitější, jaký pocit a prožitek vám pohyb přináší. Lektorky vytváří bezpečný prostor, kde si můžete užít radost z pohybu, uvolnit se a rozvinout své pohybové možnosti.

Workshop připravíme na míru podle vašich potřeb. Své místo najde jak ve firmách, tak na akcích a festivalech zaměřených na zdraví a seberozvoj.

Do firmy vám přinese:

vhodnou kompenzací sedavého zaměstnaní

aktivní formu odpočinku

prevencí zátěže, stresu a syndromu vyhoření

netradiční formu teambuildingu

Na vaši akci nebo festival přinese:

vědomou práci s tělem

zdroj radosti a energie v pohybujícím se těle

možnost sebepoznání a seberozvoje skrze vlastní tělo

Délka workshopu: 60 – 120 min

Počet účastníků: 6 – 20

Cena: 5000 Kč (60 min), 10 000 Kč (120 min) + náklady na dopravu a čas strávený dopravou

Lektorky


Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková

Kačka na svých lekcích čerpá z bohaté škály tanečních technik, které poznala a obohacuje je o další znalosti z oblasti terapie nebo přímo integrovaného tance. Její láskou je kontaktní improvizace. Kačka vás přes tanec a pohyb dovede k pochopení principů fungování vašeho těla.

Jitka Mozorová

Jitka Mozorová

Na svých lekcích Jitka originálně propojuje své znalosti taneční a pohybové terapeutky s dalšími kurzy zaměřenými na tělo a pohyb, které absolvovala. Její vášní je analýza těla a jeho fungování. Jitka vás průzkumem vlastního těla dovede k tomu vašemu specifickému tanci.


Co si odnesete?

radost z pohybu
– příjemný zážitek
– prohřáté, rozhýbané tělo nabité energií
– vědomé vnímání svého těla
– pocit uvolnění, odbourání stresu a tíživých myšlenek
– kreativní přístup
– inspiraci a nové kontakty
– dobrý pocit z překonání sebe sama


Co na to Kateřina?

Moc by mne potěšilo, kdyby si lidé odnášeli z mých lekcí do života sebevědomější těla, která vědí, jaké jsou jejich přednosti a limity a dokážou je prospěšně využít. Jako přirozenou cestu k vědomějšímu vnímání vlastního těla spatřuji v poznávání nejen vlastního těla a pohybu, ale i v poznání pohybu ostatních, v inspiraci. Prioritou však pro mě zůstává, aby tanec a pohyb přinášel člověku především radost.

Co na to Jitka?