pohybové a kontaktní hry pro rodiče a děti od 1 roku


Rádi byste prohloubili Váš vztah s dítětem a naučili se něco nového? Užili si spolu kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku? Pak je kurz určený právě Vám.

Dítě může skrze pohybovou zkušenost zlepšovat své motorické dovednosti a zvyšovat svou sebedůvěru, rodič se učí předat více důvěry svému dítěti. Naučíme se, jak děti správně chytit a podržet, aby pro vás pro oba byla pohybová hra bezpečná, ale také se naučíme nechat pohyb a tanec volně plynout. Využijete tento čas jen pro sebe navzájem. Ale inspiraci můžete najít i ve vzájemné interakci s ostatními. Čeká vás spousta společné legrace, pohybového sdílení a taky krásné hudby.

Kurz je vhodný i pro děti s jakýmkoli typem handicapu (zdravotním postižením nebo znevýhodněním). Handicap není vnímaný jako překážka. Tančit může každý bez ohledu na to, jak moc a nebo málo se může hýbat!

Pro koho:
pro rodiče a děti od 1 roku

Kdy:
středa 10.00–10.45
(doporučujeme přijít o deset minut dříve)

Kde:
SVČ Lužánky, Solniční 12, Brno
(mapa: https://goo.gl/maps/rMY3AfcmJXksMePMA)

Cena za kurz od 1. 2.– 24. 5. 2023 (16 lekcí):
2600 Kč (pro rodiče a dítě s handicapem)
3200 Kč (pro rodiče a dítě bez handicapu)


Číslo účtu: 2000896264/2010, při platbě prosím použijte variabilní symbol 111 a do předmětu napište V kontaktu + jméno dítěte.

Chcete si lekci nejdříve nezávazně a zdarma vyzkoušet?

Do kurzu je možné se přihlásit i v průběhu pololetí. Přijďte si lekci zdarma a nezávazně vyzkoušet. Před příchodem na lekci se prosím přihlaste na e-mailu: tanec@protyboty.cz nebo telefonu: 739 423 302 (lektorka Kateřina Hanzlíková).

Chceme se přihlásit

Přihlásit se na kurz je možné prostřednictvím přihlášky zde.

Reference

Sandra, dcera Julie

Kurz byl pro nás specifický svým repsektujícím přístupem, neotřelým použitím hudby a básniček, volností a přesto strukturou.

Irena

Je opravdu vidět, že pohybem žijete, zabýváte se tím, co s dětmi lze dělat, tak aby to všechny bavilo. Krásná hudba i aktivity 🙂 Kurz je jiný než jaké jsme navštěvovaly.

Hana, dcera Gábinka

Mám pocit, že ze všech kroužků pro rodiče s dětmi, které jsme zkusily, je tento nejvíc i pro mě jako mámu. Zatančím si, protáhnu se, kurz je zkrátka pro nás obě.

Lektorka


Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková

Propojuje své odborné znalosti taneční terapeutky (4letý výcvik Taneční a pohybové terapie) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace (spontánní tanec, který využívá k tanci vzájemný dotek partnerů). V kurzu V KONTAKTU propojuje všechny tyto zkušenosti v originální celek. Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.

Užitečné informace


Na co se můžete těšit?

– dovádění s dětmi
– radost z pohybu a blízkosti
– uvolnění těla a mysli
– vzájemná inspirace
– kreativní přístup
– krásná hudba

Co na to Kateřina?

Má představa je, že rodičům a dětem poskytnu prostor pro to, aby se mohli věnovat sobě navzájem s plnou pozorností, což se doma leckdy nedaří.
Také bych byla ráda, aby pro ně hodiny sloužily jako inspirace, kde můžou objevit nové možnosti, jak se dětí dotýkat a zároveň i dětem nabídnout možnosti, jak být v tanci pro rodiče rovnocennými „parťáky“. Spolu se pak vracíme k přirozeným pohybům, které jsme už na své cestě zapomněli, a když děti správně nasměrujeme, krásně je nám zase všechny oživí.“