Objednejte si naše představení

Zažijte integrované taneční divadlo a objednejte si naše představení! Rádi přijedeme s naším vystoupením do vaší školy, školky, organizace nebo na vaši akci či festival.

Tančíme pro děti

Aktuálně hrajeme pro školky pohádku SLON A MRAVENEC, je to příběh o velkém přátelství malinkého mravence, velkého slona a milující veverky. Hlavním posláním pohádky je přijímání odlišností.

Zatančíme na Vaší akci

Pořádáte festival, ples nebo soukromou akci. Rádi byste ji zpestřili tanečním představením? Rádi za Vámi přijedeme s celým představením nebo krátkými ukázkami našich dosavadních představení.


Repertoár taneční skupiny Proty boty

Aktuální představení

TAK BLÍZKO A PŘECE TAK DALEKO

„Člověk je osamělý i mezi lidmi.“ (Antoine de Saint-Exupéry)


Nakolik se můžeme cítit samotní uprostřed davu lidí? A nakolik se můžeme cítit součástí společenství v osamění? A není nejprve potřeba přiblížit se sám k sobě skrze samotu, abychom se mohli bezpečně přiblížit i k ostatním?


SLON A MRAVENEC

Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme. (Romain Rolland)


Hlavním tématem a posláním pohádky je přijímání odlišností. Každý jsme jiný. Pokud však někoho máme rádi doopravdy, tak se vším, co k němu patří. Příběh o velkém přátelství a odvaze malinkého mravence, velkého slona a milující veverky.