Lekce probíhá prostřednictvím aplikace Zoom. Do 15 min před začátkem lekce Vám emailem přijde odkaz na lekci. Po rozkliknutí budete vyzvání ke spuštění aplikace Zoom.  Lektorka “otevírá místnost” konání lekce 10 min před jejím zahájením, během tohoto času se jí můžete doptat na informace ohledně průběhu lekce, případně s ní konzultovat speciální potřeby Vašeho dítěte související s jeho handicapem, úrazem nebo onemocněním. 

Při zahájení lekce si prosím vypněte mikrofon a zapněte si jej kdykoli v případě, když budete mít otázky k průběhu lekce. Pro možnost naladění lektorky na účastníky uvítáme, pokud si necháte zapnutou webkameru. Pokud se budete cítit lépe s vypnutou webkamerou, tak Vaše rozhodnutí naprosto respektujeme.  

Svoji rezervaci můžete zrušit do 48h před konáním lekce. V případě, že se nemůžete zaplacené lekce zúčastnit, můžete své přihlášení věnovat někomu ze svých přátel přeposláním odkazu na přihlášení do lekce.

Informace pro zájemce o online kurz Tancehraní

Pokud má Vaše dítě handicap, který mu neumožňuje se pohybovat, pohodlně stát nebo sedět, může lekci absolvovat v lehu na zádech nebo jiné pohodlné pozici. V takovém případě si prosím připravte pohodlnou podložku. Všechna cvičení a hry je možné přizpůsobit možnostem dítěte, neostýchejte se se svými otázkami obrátit na lektorku, která Vám pomůže hledat alternativy. 

Doporučujeme Vám vyhradit si na taneční lekci nerušený čas, během kterého budete pouze s Vaším dítětem a nebudou Vás vyrušovat žádné okolní vlivy. Věříme, že ze společně stráveného času plného radosti a blízkosti s Vaším dítětem, budete oba ještě dlouho těžit. Pokud je to možné, připravte si i prostor, kde budete společně tančit tak, aby děti rozptylovalo co nejméně věcí. 

Doporučujeme příjemný volný oděv, speciální taneční obuv není potřeba, stačí (teplé) ponožky nebo bosé nohy. 

Informace pro zájemce o online kurz V těle doma

Pokud máte handicap, který Vám neumožňuje pohodlně stát nebo sedět, můžete lekci absolvovat v lehu na zádech nebo jiné pohodlné pozici. V takovém případě si prosím připravte pohodlnou podložku. Není podmínkou, abyste viděli na obrazovku, můžete se nechat vést pouze hlasem lektorky. 

Doporučujeme Vám vyhradit si na taneční pohyb nerušený čas, během kterého Vás nebudou vyrušovat okolní vlivy. Doporučujeme příjemný volný oděv, speciální taneční obuv není potřeba, stačí (teplé) ponožky nebo bosé nohy. 

Pokud máte jakékoli otázky, můžete se na nás obrátit. 

Těšíme se na vás, 

Jitka & Katka & tým Proty Boty

taneční lektorky  

tanec@protyboty.cz

+420 739 472 387  

Lektorky


Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková

Lektorka kurzů „TANCEHRANÍ“ a „V TĚLE“

Jitka Mozorová

Jitka Mozorová

Garant a lektorka kurzů „TANCEHRANÍ“ a „V TĚLE“


dovětek